V LAVIE Diamonds najdete širokou nabídku klasického i moderního designu zlatých šperků (ze 14Kt nebo 18Kt zlata) osazených diamanty, rubíny, safíry, smaragdy a dalšími polodrahokamy. LAVIE Diamonds nabízí největší kolekci zásnubních prstenů osazených diamanty různého řezu, čistoty a váhy.

V prodejnách LAVIE Diamonds naleznete prvotřídní zákaznický servis, který umožní splnění Vašich snů. Proč si nevytvořit svůj vlastní originál? Budete-li toužit po skutečně exkluzivním šperku, naši zruční zlatníci a návrháři vám jej zhotoví zcela podle vašich představ. V rámci servisních služeb nabízí LAVIE Diamonds i čištění, opravy a oživování starých šperků.

V prodejnách LAVIE Diamonds naleznete prvotřídní zákaznický servis, který umožní splnění Vašich snů. V nepřeberné nabídce si podle svých finančních možností můžete sami vybrat design prstenu a kvalitu kamenu, ze kterého zlatníci a návrháři z LAVIE zhotoví váš unikát. V rámci servisních služeb nabízí LAVIE Diamonds i čištění, opravy a oživování starých šperků.

Stáhněte si katalog našich šperků

Naše kolekce

Diamantový specialista, jedinečná společnost, specializující se na práci s diamanty

Česky